Start
»
Activiteitenkalender
»
Activiteiten per maand
»
Bekijk activiteit
Marker Wadden - Excursie
Afgelast
De Marker Wadden is een uniek project dat zorgt voor natuurherstel van het Markermeer door de aanleg van eilanden met zand, klei en slib uit het Markermeer. We varen vanuit Lelystad er naar toe en op de boot kan er al uitgekeken worden naar de watervogels. Op het eiland kan ieder zijn weg gaan, er zijn verschillende kijkhutten maar ook tijdens de wandeling is er genoeg te zien zoals sterns, meeuwen en plevieren. Maar ook sommige steltlopers, zoals de kluut, maken zeker hun opwachting. Een van de vogelkijkhutten bevindt zich half ondergronds, waarbij je via een glazen wand het onderwaterleven kunt bewonderen en de vogels op ooghoogte kunt zien. Dit is een hele bijzondere ervaring.
Je kan je opgeven voor deze excursie tot 26 februari, maar het is nog niet gegarandeerd dat iedereen mee kan. We hebben het aantal inschrijvingen gemaximeerd op 50 personen.
De kosten zijn afhankelijk van de ticketprijs maar zal liggen tussen 15 en 20 euro p.p., daar komen nog wel de reiskosten p.p. bij.
Georganiseerd door
VWG
Meer informatie bij
Public Relations: